- Čtvrtek
16. 5. - Pátek
17. 5. - Sobota
18. 5. - Neděle
19. 5. - Pondělí
20. 5. - Úterý
21. 5. - Středa
22. 5. - Čtvrtek
23. 5. - Pátek
24. 5. - Sobota
25. 5. - Neděle
26. 5. - Pondělí
27. 5. - Úterý
28. 5. - Středa
29. 5.
Neděle 21.4.
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
- 05:30
- 06:00
- 06:30
- 07:00
- 07:30
- 08:00
- 08:30
- 09:00
- 09:30
- 10:00
- 10:30
- 11:00
- 11:30
- 12:00
- 12:30
- 13:00
- 13:30
- 14:00
- 14:30
- 15:00
- 15:30
- 16:00
- 16:30
- 17:00
- 17:30
- 18:00
- 18:30
- 19:00
- 19:30
- 20:00
- 20:30
- 21:00
- 21:30
- 22:00
- 22:30
- 23:00
- 23:30
- 00:00
- 00:30
- 01:00
- 01:30
- 02:00
- 02:30
- 03:00
- 03:30
- 04:00
- 04:30
- 05:00
Branky, body, vteřiny
01:00Fotbal: MFK Vyškov - FC Zbrojovka Brno
01:15Branky, body, vteřiny
03:05Hokej: Play off Tipsport extraligy
03:25Sokolský zpravodaj
05:20Nordic Walking Tour Praha
05:35Branky, body, vteřiny
05:40Hokej: Rakousko - Česko
06:00Panorama
07:55BBV po 25 letech
08:30Hokej: HC Oceláři Třinec - HC Dynamo Pardubice
08:40Horská kola: SP Brazílie
10:40Horská kola: SP Brazílie
11:10Cyklotoulky
11:45Magazín České ragby
11:55Panorama
12:10Fotbal: FORTUNA: NÁRODNÍ LIGA 2023/2024
12:25Touchdown
14:10Sokolský zpravodaj
14:25Házená: Chance Extraliga 2023/2024
14:40Hokej: VHK ROBE Vsetín - Rytíři Kladno
16:40Fotbal: Magazín EURO 2024
20:30Fotbal: Dohráno
21:00Fotbal: Evropská a Konferenční liga UEFA
22:20Horská kola: SP Brazílie
23:10Branky, body, vteřiny
00:35Hokej: VHK ROBE Vsetín - Rytíři Kladno
00:50Branky, body, vteřiny
02:50Házená: Chance Extraliga 2023/2024
03:05Fotbal: Rodez AF - AJ Auxerre
02:00Ragby: Exeter Chiefs - Bath Rugby
04:00Sportovní noviny
07:00NHL: Carolina Hurricanes - New York Islanders
07:05NHL: Boston Bruins - Toronto Maple Leafs
08:45Basketbal: KP TANY Brno - Sokol Hradec Králové
10:20Open Faces
12:30Cayacing Ardeche & Trail Running Lyon
13:00Handi talks (3)
13:30Handi talks (4)
13:45Házená: Füchse Berlín - THW Kiel
14:00Ragby: Sale Sharks - Harlequins
15:55NBA Triple (6)
18:00NHL: Florida Panthers - Tampa Bay Lightning
18:35NHL: New York Rangers - Washington Capitals
21:05PFL 3
23:45Házená: Füchse Berlín - THW Kiel
02:15Ragby: Northampton Saints - Leicester Tigers
03:45Spade poker show 2024 (6)
00:051:1 Sport Show (63)
00:35Cayacing Ardeche & Trail Running Lyon
01:10GKA Kitesurf Worldcup Cap Verde
01:35NHL: Boston Bruins - Toronto Maple Leafs
02:05Fotbal: RC Lens - Clermont Foot
04:45Fotbal: Manchester City - Chelsea FC
07:00GKA Kitesurf Worldcup Cap Verde
08:45NBA: Minnesota Timberwolves - Phoenix Suns
09:15NHL: Carolina Hurricanes - New York Islanders
11:15NHL: Boston Bruins - Toronto Maple Leafs
13:00Cayacing Ardeche & Trail Running Lyon
15:00K.O. magazín (51)
15:30Fotbal: Coventry City - Manchester United
16:25Handi talks (3)
18:30Handi talks (4)
18:45NBA: Boston Celtics - Miami Heat
19:05NBA: Los Angeles Clippers - Dallas Mavericks
21:35NBA Triple (6)
00:05Spade poker show 2024 (6)
00:35NHL: Winnipeg Jets - Colorado Avalanche
01:05Basketbal: KP TANY Brno - Sokol Hradec Králové
03:45Fotbal: 1. FC Kaiserslautern - Wehen Wiesbaden
00:45Fotbal: Hamburger SV - Holstein Kiel
07:00Fotbal: Union Berlín - Bayern Mnichov
08:45Manchester City - Real Madrid
10:30Liga mistrů UEFA Highlights
12:25Liga mistrů UEFA Highlights
12:55Fotbal: Hannover 96 - FC St. Pauli
13:25Fotbal: Werder Brémy - VfB Stuttgart
15:25Made In Italy - Guillermo Ochoa
17:40Fotbal: US Salernitana 1919 - ACF Fiorentina
17:55Made In Italy - Nikola Milenković
20:10Made In Italy - Pablo Marí
20:25Fotbal: AC Monza Brianza - Atalanta Bergamo
20:40Fotbal: Hannover 96 - FC St. Pauli
23:00Fotbal: Werder Brémy - VfB Stuttgart
01:00Fotbal: TSG Hoffenheim - Borussia Mönchengladbach
01:15Fotbal: Girona FC - Cádiz CF
07:00Fotbal: Valencia CF - Real Betis
09:00El Clásico - Movie
11:00The Road to El Clásico
12:00LaLiga FANS (8)
13:00LaLiga ZAP (8)
13:35Fotbal: Getafe CF - Real Sociedad
13:55Magazín Ligy mistrů UEFA (26)
16:15Bundesliga special (19)
16:45Fotbal: Bundesliga - Borussia Dortmund (23/24)
17:10Fotbal: Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen
17:25Fotbal: El Clásico - Analysing
19:45Fotbal: Real Madrid - FC Barcelona
20:15Fotbal: Getafe CF - Real Sociedad
23:30Fotbal: Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen
01:30Studio Formule 1
08:00Formule 1 - Velká cena Lenovo Číny 2024
08:50Studio Formule 1
10:50BP ultimate Rally Raid Highlights
11:25Off-road Maraton (1)
11:50FIA Karting Championship 2024 (1)
12:15Bundesliga - konferenční přenos
13:00Fotbal: Lille OSC - Racing Strasbourg
14:55Fotbal: Stade Brestois - AS Monaco
17:00Francouzská derby - OGC Nice vs. AS Monako
19:00Fotbal: SC Freiburg - 1. FSV Mainz 05
19:25Formule 1 - Velká cena Lenovo Číny 2024
21:35Fotbal: Lille OSC - Racing Strasbourg
00:45Fotbal: Rayo Vallecano - CA Osasuna
09:00WorldSBK - Dutch Round (Superpole race)
10:45UFC Main Event: Moreno vs. Pantoja 2
11:30WorldSSP300 - Dutch Round (2. závod)
12:35WorldSBK - Dutch Round (2. závod)
13:35WorldSSP - Dutch Round (2. závod)
15:00BP Ultimate Rally - Raid Highlights
16:15UFC Connected (703)
16:45Basketbal: Telekom Basket Bonn - Peristeri bwin
17:15Fotbal: Toulouse FC - Olympique Marseille
18:55Fotbal: Paris Saint - Germain - Olympique Lyon
20:55WorldSSP300 - Dutch Round (2. závod)
22:45WorldSBK - Dutch Round (Superpole race)
23:45WorldSBK - Dutch Round (2. závod)
00:20WorldSSP - Dutch Round (2. závod)
01:25Sportovní infoservis
00:10Croatia Rally - SS18 Zagorska Sela - Kumrovec 1
08:30ONE Friday Fights (14)
09:30Element (8)
12:00F:INITO (57)
12:10Croatia Rally - SS20 Zagorska Sela - Kumrovec 2 WOLF PS
13:00Croatia Rally / Joburg Ladies Open
14:00Tipsport extraliga / Joburg Ladies Open
16:15F:INITO (58)
20:30Croatia Rally - SS20 Zagorska Sela - Kumrovec 2 WOLF PS
21:30LET: Joburg Ladies Open - 2. den
23:00FL: FC Viktoria Plzeň - SK Slavia Praha
02:00Sportovní infoservis
04:00FL: FK Mladá Boleslav - FK Teplice - Streaming
01:30Sportovní infoservis
03:30FL: AC Sparta Praha - FC Baník Ostrava
09:00FL: FK Teplice - SK Dynamo České Budějovice
11:30F:INITO (57)
13:30FORTUNA:LIGA
14:30FL: 1. FC Slovácko - FC Viktoria Plzeň
17:30F:INITO (58)
20:30FL: FC Slovan Liberec - FC Hradec Králové - Streaming
21:30FL: FK Pardubice - FK Mladá Boleslav - Streaming
23:30FL: SK Dynamo České Budějovice - FC Slovan Liberec - Streaming
01:30Sportovní infoservis
03:30League One
07:00GT World Challenge 2024
08:55Ze světa Bundesligy
09:45Ze světa Serie A
10:00Ze světa Serie A
10:20Championship
10:30Serie A
12:25GT World Challenge 2024
14:30Ze světa Serie A
15:20Ze světa Serie A
15:40Ze světa Serie A
15:55LaLiga
16:10Ze světa Bundesligy
18:10LaLiga
18:25Championship
20:30Ženská Super League
22:25Sportovní infoservis
01:00ATP250: BMW Open - 1. semifinále
09:00ATP250: BMW Open - 2. semifinále
11:00UEFA Champions League Highlights (23)
13:00UEFA Champions League Highlights (24)
13:30ATP250: Tiriac Open - finále
14:00EL: Euroleague - předkolo play off
16:00EL: Euroleague - předkolo play off
18:00LM: FC Barcelona - Paris Saint - Germain
20:00Magazín Champions League (26)
23:30Sportovní infoservis
00:00Olympijské hry
00:30Atletika
01:30Snooker
03:00Cyklistika
05:00Cyklistika
06:00Atletika
07:00Motorky
08:30Motorky
09:30Cyklistika
10:30Cyklistika
12:30Cyklistika
16:45Cyklistika
17:00Horská kola
18:00Snooker
19:45Atletika
23:00Cyklistika
00:30Vytrvalostní závody
01:30Snooker
03:00Motorky
00:00Motorky
03:00Vytrvalostní závody
12:30Motorky
14:00Vytrvalostní závody
15:30Golf
19:30Motorky
00:00Motorky
00:45Motorky
01:15Snooker
02:00Cyklistika
03:00Cyklistika
04:00Fotbal: Al Ettifaq - Al Wehda
00:30Box: Ali - Frazer III, 1975
02:45Box: Alig King of the World
04:15Házena, Dare to Rise - Landin, Sagosen
05:45Televizní nákupy
06:00Fotbal: Al Ahli - Al Hilal
07:30Televizní nákupy
09:45Lední hokej: SHL
10:45Lední hokej: ZSC Lions - Lausanne
13:15Box: Rocky Marciano - Joe Walcott, 1952
15:45Házená: Iuventa Michalovce - Benfica
16:45MVP
18:45Fotbal: Al Nassr - Al Fayha
19:30Fotbal: Al Ahli - Al Hilal
21:45Fotbal: Norsko - Slovensko
00:00Box: TOP 25 KO 3/2
02:45Házená: Iuventa Michalovce - Benfica
04:15Lední hokej: ZSC Lions - Lausanne
00:45Zlaté okamžiky
03:15Fotbal: Neapol - Inter
03:30Poker
06:00Box: Mike Tyson - Buster Douglas, 1990
07:00Televizní nákupy
08:00Lední hokej: Lausanne - ZSC Lions
09:00Televizní nákupy
11:00Fotbal: Kayserispor - Trabzonspor
12:00Box: Mike Tyson - Buster Douglas, 1990
14:00Fotbal: Al Ahli - Al Hilal
15:00Box: Ali - Miteff 1961
17:15Zlaté okamžiky
17:45Fotbal: Galatasary - Pendikspor
18:00Box: Mike Tyson - Buster Douglas, 1990
20:00Házená: Iuventa Michalovce - Benfica
21:00Lední hokej: SHL
22:45Lední hokej: Národní liga
01:15Fotbal: Al Ahli - Al Hilal
03:45Topspeed
00:30Nočné vysielanie
01:00Topspeed
06:30Športové sekundy
07:00Naša Garáž
07:10Motoring
07:35Autožurnál
08:00Motoring
09:30Naša Garáž
11:00Nehody za volantom
11:30Vytuningované jazdy Fínsko
12:00Topspeed
12:30Švihák testuje
13:00CERCLE BRUGGE - ROYAL ANTWERP
13:30Topspeed
15:30Motoring
16:00FC Red Bull Salzburg - SK Austria Klagenfurt
17:00Casa Pia AC - FC Porto
19:00Autožurnál
21:00Sporting CP - Vitória SC
21:30Výběrová auta
23:30Topspeed
00:00Nočné vysielanie
01:00Nočné vysielanie
00:00MM Automotive
08:00Výberové autá
08:30DominicCars
09:00Naša Garáž
09:30Karate 1 Premier League Cairo
10:00Švihák testuje
14:30MM Automotive
14:45Výberové autá
15:15Karate 1 Premier League Cairo
15:30DominicCars
18:00R UNION ST GILLOISE - CLUB BRUGGE
18:30MLP Academics Heidelberg - FC Bayern München Basketbal
20:30Autožurnál
22:30EFC FN2
23:00Nočné vysielanie
00:00Extreme Fighting Championship (50)
00:00Fantasy Factory VI (1)
01:00Fantasy Factory VI (2)
01:30Fantasy Factory VI (3)
02:00Fantasy Factory VI (4)
02:30Fantasy Factory VI (5)
03:00Fantasy Factory VI (6)
03:30Fantasy Factory VI (7)
04:00Fantasy Factory VI (8)
04:30Nomads Seeking Adventure (9)
05:00Nomads Seeking Adventure (10)
05:30Boondock Nation (17)
06:00Boondock Nation (18)
06:30Dirty South Bounders (1)
07:00Dirty South Bounders (2)
07:30Dirty South Bounders (3)
08:00Dirty South Bounders (4)
08:30A Survey Of Open Space (1)
09:00A Survey Of Open Space (2)
09:30A Survey Of Open Space (3)
10:00A Survey Of Open Space (4)
10:30Nitro World Games: All Access (1)
11:00Nitro World Games: All Access (2)
11:30Nitro World Games: All Access (3)
12:00Nitro World Games: All Access (4)
12:30Nitro World Games: All Access (5)
13:00Nitro World Games: All Access (6)
13:30Nitro World Games: All Access (7)
14:00Nitro World Games: All Access (8)
14:30Nitro World Games: All Access (9)
15:00Nitro World Games: All Access (10)
15:30Rumble & Hum (1)
16:00Rumble & Hum (2)
17:00Rumble & Hum (3)
18:00Rumble & Hum (4)
19:00World of X Games (3)
20:00World of X Games (4)
20:30World of X Games (5)
21:00World of X Games (6)
22:00World of X Games (7)
23:00World of X Games (8)
00:00Extreme Fighting Championship (46)
01:00Extreme Fighting Championship (47)
02:00Extreme Fighting Championship (48)
03:00Extreme Fighting Championship (49)
04:00Noční program
00:00The Chevron Championship
09:00The Golf Fix
13:00Top Tips
13:30highlights z turnaje DP World Tour
14:00School of Golf
14:30Saudi Open presented by Public Investment Fund
15:00highlights z turnaje LIV Golf
19:00The Chevron Championship
20:00Noční program
00:00Sedm nejrychlejších (46)
00:00Garáž 21 (47)
00:15Zprávy (48)
00:40Poklady v garáži (49)
00:45Poklady v garáži (50)
01:151886 - legendární automobilové značky (51)
01:45Rychlé kolo: Porsche 992 GT3 RS (52)
02:15Formule BossGP s Ch. Krageningsem (53)
02:45Přednost v jízdě: Jeep Renegade (54)
03:35Blochovy rozbory (55)
03:45Testovací tým: Hyundai i30 Fastback vs. Mazda3 (56)
04:25Milujeme auta (57)
04:45Rychlé kolo: Honda Civic Type R (1)
05:15Rychlé kolo: TiKT Mercedes-AMG GT Black Series (2)
05:40Rychlé kolo: Mini JCW 1to6 Rennwagen (3)
06:10Zprávy (4)
06:40Supertest elektromobilů: Audi e-tron S Sportback (5)
06:45Blochovy rozbory (6)
07:35Přednost v jízdě: Mercedes-Benz EQE SUV (7)
08:05Testovací tým: VW Golf GTI vs. Ford Focus ST (8)
08:20Test automobilu: Škoda Fabia 1.0 TSI (9)
08:40Přednost v jízdě: Tesla Model 3 Facelift (10)
08:45Sedm nejrychlejších (11)
09:00Garáž 21 (12)
09:15Poklady v garáži (13)
09:45Poklady v garáži (14)
10:151886 - legendární automobilové značky (15)
10:45Rychlé kolo: Porsche 992 GT3 RS (16)
11:15Formule BossGP s Ch. Krageningsem (17)
11:45Přednost v jízdě: Jeep Renegade (18)
12:35Blochovy rozbory (19)
12:45Testovací tým: Hyundai i30 Fastback vs. Mazda3 (20)
13:25Milujeme auta (21)
13:45Na cestě: Automobilová země Švédsko (22)
14:15Blochovy rozbory (23)
15:00Přednost v jízdě: Lamborghini Urus (24)
15:30Zprávy (25)
15:45Rychlé kolo: Honda Civic Type R (26)
15:50Rychlé kolo: TiKT Mercedes-AMG GT Black Series (27)
16:15Rychlé kolo: Mini JCW 1to6 Rennwagen (28)
16:45Supertest elektromobilů: Audi e-tron S Sportback (29)
17:15Blochovy rozbory (30)
18:05Přednost v jízdě: Mercedes-Benz EQE SUV (31)
18:35Testovací tým: VW Golf GTI vs. Ford Focus ST (32)
18:50Test automobilu: Škoda Fabia 1.0 TSI (33)
19:10Přednost v jízdě: Tesla Model 3 Facelift (34)
19:15Zprávy (35)
19:30Sedm nejrychlejších (36)
19:35Garáž 21 (37)
19:50Poklady v garáži (38)
20:15Poklady v garáži (39)
20:451886 - legendární automobilové značky (40)
21:15Rychlé kolo: Porsche 992 GT3 RS (41)
21:45Formule BossGP s Ch. Krageningsem (42)
22:15Přednost v jízdě: Jeep Renegade (43)
23:05Blochovy rozbory (44)
23:15Testovací tým: Hyundai i30 Fastback vs. Mazda3 (45)
23:55Milujeme auta (46)
00:15Na cestě: Automobilová země Švédsko (47)
00:45100 mil: Jižní Irsko (48)
01:30Test automobilu: FiVW T-Roc (49)
01:55Přednost v jízdě: Lamborghini Urus (50)
02:00Rychlé kolo: Honda Civic Type R (51)
02:15Rychlé kolo: TiKT Mercedes-AMG GT Black Series (52)
02:45Rychlé kolo: Mini JCW 1to6 Rennwagen (53)
03:15Supertest elektromobilů: Audi e-tron S Sportback (54)
03:40Blochovy rozbory (55)
04:30Bangkok Fight Night
02:20Fighting Rookies 2014
04:00Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
05:00Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
05:15Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
05:20Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
05:30Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
05:45Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
06:00MFC 9 Makowski Fighting Championship, Nowa Sól, Poland, 12.12.2015
06:10NEW Extreme IV
08:30Senshi International Fight Show, Varna, Bulgaria 09.07.2022
09:25UK Wrestling Showdown - S01, EP.09
13:05UK Wrestling Showdown - S01, EP.10
13:30Fightbox King Of Kings Heroes Series Tallin, Estonia 15.10.2022
14:05King Of Kings Grand Prix 15.10.2022
15:10Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
18:40Abu Dhabi Jiu-Jitsu Grand Slam 2019
18:50Colosseum Tournament, Romania 20.10.2023
19:00Hip Show S5 EP14
22:00Hip Show S5 EP13
22:25Hard Knocks Fighting, Ep. 27
22:45Lux 023 Fighting League, Mexico 17.06.2022
23:35Bare Knuckle Boxing - BKB - 34, London, UK 16.09.2023
02:00Boks
02:10Boks
03:15Zakończenie dnia
05:25Sportowy Wieczór
05:55Retro TVP SPORT
06:40Piłka nożna
08:20Boks
10:207 dni sport
12:45Piłka nożna
13:55Droga do EURO
16:05Piłka nożna
16:40Piłka nożna
17:25Piłka nożna
19:20Boks
20:10Sportowy Wieczór
21:05Piłka nożna
21:45Boks
23:55Boks
02:20Boks
03:05SlapFight (18)
00:00Sport ve videoklipech (11)
01:00Sport ve videoklipech (12)
01:30Sport ve videoklipech (13)
02:00Sport ve videoklipech (14)
02:30Sport ve videoklipech (15)
03:00Sport ve videoklipech (16)
03:30Sport ve videoklipech (17)
04:00Sport ve videoklipech (18)
04:30Sport ve videoklipech (19)
05:00Sport ve videoklipech (20)
05:30Teleshopping
06:00Fotbal: I. a II. Bundesliga
07:00Fotbal: I. a II. Bundesliga
09:00Stahlwerk Doppelpass
11:00Fotbal: I. a II. Bundesliga
13:30Poker: Final Table I/2 (50)
15:00Poker: Final Table I/3 (51)
16:00Automobily FIA WEC: 6 hodin v Imole/It.
17:00FIA World Rally Championship: Rally Chorvatsko
19:30Domovník Krause - Pořádek musí být (46)
20:30Domovník Krause - Pořádek musí být (47)
21:00Domovník Krause - Pořádek musí být (48)
21:30Domovník Krause - Pořádek musí být (49)
22:00Domovník Krause - Pořádek musí být (50)
22:30Film na Sport1: Pokrevní bratři
23:00Sport ve videoklipech (6)
00:45Sport ve videoklipech (10)
01:00Sport ve videoklipech (5)
01:30Sport ve videoklipech (5)
02:00Sport ve videoklipech (11)
02:30Sport ve videoklipech (14)
02:45Sport ve videoklipech (1)
03:00Sport ve videoklipech (4)
03:30Sport ve videoklipech (3)
04:00Sport ve videoklipech (4)
04:30